Юридична фірма Халас і Партнери - Нагороди та рейтинги
PL|EN|RU|UA

Юридична фірма Халас і Партнери - Нагороди та рейтинги

book_of_list_2010 Юридична фірма “Халас і Партнери” була визнана лідером серед польських компаній, що займаються наданням юридичних послуг в галузі злиттів і поглинань (M&A), відповідно до міжнародного рейтингу International Advisory Experts 2016.
book_of_list_2010 Юридична фірма “Халас і Партнери” зайняла третє місце в рейтингу Warsaw Business Journal як найбільша юридична фірма (за критерієм кількості юридичних радників і адвокатів) – Book of Lists 2010
legal500 Юридична фірма була відзначена в міжнародному рейтингу Legal 500.
ambasador_polskiej_gospodarki Юридична фірма “Халас і Партнери” вже втретє стала Послом Польської Економіки в категорії “Партнер іноземних компаній”. Ця престижна нагорода присуджується Business Centre Club в загальнопольському конкурсі.
the_best_polish_law_firm_2010 Юридична фірма стала лідером четвертого рейтингу Найкращих польських юридичних компаній 2010, організованого щомісячним виданням Home&Market. Юридична фірма отримала визнання за досвід, професіоналізм і приділення особливої уваги високій якості обслуговування інституціональних клієнтів.
european_medal_XX_2010 Черговий рік поспіль (2009, 2010) Юридична фірма була нагороджена Європейською медаллю, яка присуджуються Управлінням Комітету з питань європейської інтеграції, Європейським Соціально-економічним Комітетом з місцезнаходженням в Брюсселі і Business Centre Club. Нагорода була присуджена за послуги CH2E – вона представляє собою консалтингову діяльність Юридичної фірми для підприємців з країн колишнього Радянського Союзу, які хочуть вести бізнес в Європейському Союзі.
universum_top_10_ideal_employer На думку компанії Universum, світового лідера в галузі Employer Branding, Юридична фірма “Халас і Партнери” є одним з кращих роботодавців, що спеціалізуються на наданні послуг юридичного консультування. У рейтингу Ідеальний роботодавець року 2009, він Юридична фірма була однією з 10 найкращих в цій категорії.
dobra_firma_2009 Юридична фірма отримала сертифікат “Добра фірма 2009”, яка вручається лідерам соціальної відповідальності.
iso_90012000 Юридична фірма отримала Сертифікат управління якістю.