Юридична фірма Халас і Партнери - Грузія, Молдова, Україна: угоди про асоціацію -шанс для європейських компаній
PL|EN|RU|UA

Юридична фірма Халас і Партнери - Грузія, Молдова, Україна: угоди про асоціацію -шанс для європейських компаній

27 червня 2014 року Грузія і Молдова підписали угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Того ж дня Україна підписала другу частину угоди про асоціацію з ЄС, що стосується економічних питань,. Першу, політичну частину угоди, українці підписали вже в березні.

Підписані угоди, по суті, є програмою реформ, які повинні реалізувати вищезазначені держави в цілях адаптації своїх стандартів до чинних в країнах ЄС. Угоди повинні привести до поступової скасування митних зборів між ЄС і Грузією, Молдовою і Україною, а також для достосування до права, яке діє в цих країнах (у тому числі норм і стандартів, що діють у різних секторах економіки ) до вимог ЄС. Основні частини договорів товариств – записи про створення зони вільної торгівлі.

Угоди являють собою спрощений процес для унійних (а отже, і польських) підприємців, що працюють на східних ринках. Разом з перевагами, пов’язаними зі скасуванням митного режиму, варто згадати і про уніфікацію правових норм, яка зробить ведення бізнесу в Грузії, Молдові і на Україні простішим і більш передбачуваним за рахунок зниження юридичних ризиків в економічному обороті.